Неділя, 07.06.2026, 16:21
Вітаю Вас, Гість
Головна » Публікації » Конкурс

Синиця і Горобець
Синичка-сестричка гарна молодичка
на гілці сиділа без жодного діла.
Наш горобчик, гарний хлопчик біля неї все ходив,
то пшеничку,то коноплі їй у дзьобику носив.
А синичка-молодичка, у якої гарні щічки,
на горобчика моргнула, нову хустку одягнула
тай пішла на вечорниці до старенької лисиці.
Наш горобчик не сидить,за сестричкою летить,
бо вона іще не знає, що її в лиски чекає,
що та лиска хитра дуже,а синичці це байдуже.
Він кричить: -Не встигнеш й сісти, як тебе захочуть з'їсти!
Не ходи на вечорниці, бо погубить тя лисиця!
Категорія: Конкурс | Додав: galynkaa1984 (23.07.2013) | Автор: Білоус Галина Богданівна
Переглядів: 908

Публікації інших авторів

А я тебе й досі чекаю...
Гамбургеріяда
Вірші
До масляної
"Я знову пишу вам…"
ПРИХОДЬ! ПОТАНЦЮЄМО…
вже завтра я піду…
Танцующим в темноте
Переплетение добра и зла
Мої мрії

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі та оцінювати матеріали можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]