Неділя, 07.06.2026, 17:08
Вітаю Вас, Гість
Головна » Публікації » Конкурс

Останнє побачення
Останній поїзд наших почуттів
Везе мене на станцію пробачення
По зруйнованих рельсах загублених днів
-На останнє з тобою побачення.

Я скажу вибач-або прощавай,
Щоб не шукати зайвих слів
-І попливу хмаринкою за небокрай,
Розквітлих мріями садів.

Я повернуся краплями дощу,
І буду твоє тіло цілувати,
Щоб пробудити у тобі весну
Навчившись вірити і пробачати.
Категорія: Конкурс | Додав: zlata15 (23.07.2013) | Автор: Наркевич Світлана Миколаївна
Переглядів: 606

Публікації інших авторів

Осінній вальс
Заблукала десь моя доля...
До губ твоїх
Пожовклі фото
Гроза (Психоз)
Exclusive
Той, что с ним
***
Мечты
"Кохання"

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі та оцінювати матеріали можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]