Середа, 20.02.2019, 02:09
Вітаю Вас, Гість
Головна » Публікації » Конкурс

Кохання воно не сподіване, приходить коли не чекаєш...
Кохання воно не сподіване, приходить коли не чекаєш.....

Привіт, знаєш хочу поговорити буває так що немає з ким, і ось я знайшла таку можливість.
Сьогодні я спілкувалася з тобою, ти спокійний і навіть грубий, ти мало слів мені говориш і пишеш, можливо тобі не хочеться? Скажи мені про це! Я маю знати.
Втриматися не можу щоб не написати, бо я цього хочу, мені приємно дивитися на твої фото, ти знаєш з кожним разом я бачу туж саму людину, але кожен раз я дивлюся на тебе по різному, ніби хочу щось розгледіти, зупиняюся і згадую ті моменти коли дивлюся тобі в очі, коли ти поряд , ти інший. Скажу так що супер мачо вже не має. Вибач можливо це образливо. Але ти вже дорослий мужній чоловік. Хочу тобі сказати, що закохатися мені важко, я навіть сама не розумію чому я себе так поводжу , коли до мене так відносяться пасивно, я збираю в собі сили і теж пасую, розуміючи що я людині не потрібна. В якийсь момент мені здається що це лише початок, а в якийсь що це кінець без початку.
Чесно я тобі скажу, тебе я не чекала і не шукала, в мене інші були плани на життя і на кохання.
Про все що почало відбуватися я і не могла собі уявити, сидячи в дома, в селі, без зв'язку та інтернету.
Я прийшла до тебе сама. Да ти часто згадуєш як в перше ми побачилися, лише погляд був потрібен, я теж тебе побачила хоть і не говорила. Вийшовши з офісу я сестрі сказала "ти бачила який гарний чоловік зайшов ".
Від кожної зустрічі я отримую задоволення, і з кожним разом я хочу ще. Мені приємно коли ти дивишся на мене, коли ти відкритий і в деяких речах соромиш мене , я хочу щоб ти так робив. Мені дуже добре що ти старший, бо в якійсь мірі знаєш як вчинити, як зробити щоб я тримтіла.
Я тобі казала, що рідко буває так що я хочу чоловіка таким як він є і це правда. А в тобі я не хочу нічого змінювати, ти мені подобаєшся своєю зовнішністю, своїм характером, манерою спілкування, поведінкою і навіть коли ти сердишся і коли ревнуєш і коли грубий і коли навіть не хочеш читати смс. Можливо я закохуюся в тебе, я ще не знаю. Коли ти говориш для мене страшні речі, яких я боюсь більше всього, мене тягне ніби магнітом, що спробуй, він тебе не образить. Моменти коли ти розумієш що довго шукала і знайшла, але...але боїшся, але він не з тобою, але він не твій... Дуже важкі такі хвилини.
Я хочу бути з тобою, бути для тебе твоєю маленькою дівчинкою, бути підтримкою, бути другом, бути тобі вірною, бути тобою коханою, бути з тобою.

P.s lola "Альона Кулинич "
Категорія: Конкурс | Додав: lola12071992 (17.04.2017) | Автор: lola Альона Кулинич
Переглядів: 148

Публікації інших авторів

Кохаю
Ілюзія
Де ти?
***
Ну, а як душа?
Як можна не любити дощ?. .
Вірші
Мистецтво плачу
Крила душі
Сюжет

Всього коментарів: 0
Додавати коментарі та оцінювати матеріали можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]