Вівторок, 23.07.2019, 01:51
Вітаю Вас, Гість


НОВОРІЧНА АКЦІЯ!!!

з 6 до 31 грудня 2017 року

Період Новорічних свят - це неповторний період, коли кожному так віриться у диво, здійснюються найзаповітніші мрії, та закладаються плани на успішний наступний рік. Адже не дарма говорять: "Як Новий рік зустрінеш так його і проведеш!"

Від імені колективу Видавництва книг "Лілія", сердечно вітаю Вас і Ваші родини з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Разом віримо у те, що 2018 рік стане для нас роком єдності, розвитку та успіху. Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, удачі в усіх ваших добрих справах і починаннях, справжньої любові та взаємоповаги, простого людського щастя.

Цієї зими у нас є гарна можливість зробити дивовижний подарунок собі та своїм близьким, видавши книгу до Нового року. 

На цій сторінці Ви можете, приблизно, визначити вартість видання Вашої книги за зниженими цінами у передноворічний період. 

Всі типи книг пропонуються із різними типами обкладинок, тому в таблицях вказана вартість друку (в гривнях) книжкового блоку та надання супутніх послуг (чорно-біле текстове внутрішнє наповнення, присвоєння кодів ББК, УДК, ISBN, авторський знак, штрих-код,) і, окремо, вказані доступні для таких книг типи обкладинок і їхня вартість.


Ціни вказані для текстового наповнення книг. Якщо в книзі будуть малюнки, то для них потрібно окремо рахувати відсоток заповнення фарбою, що може збільшити ціну.

Так як книги бувають різними, на сторінці вказані найпоширеніші типи книг, якщо Вам необхідно порахувати нестандартні варіанти звертайтесь до Видавництва: 

·        за номером +380978557497;

·        на електронну пошту lilia_stasuk@i.ua;

·        Вконтакті https://vk.com/id41694063;

·        у Фейсбук  https://www.facebook.com/lilia.stasuk;

·        або скористайтесь формою зворотного зв'язку на сайті.

Ми не ставимо мовних чи тематичних обмежень перед авторами.

З повагою, видавець, 

Лілія Стасюк.