Вівторок, 23.07.2019, 02:10
Вітаю Вас, Гість
 Набір робіт завершено. Альманах знаходиться в друці. 
Про початок розсилки повідомимо додатково.
InternetSofia

Вдячність - це велике й піднесене почуття та важка чеснота. Як часто ми забуваємо бути вдячними близьким та незнайомим людям за те, що вони нас підтримують та допомагають, навчають та лікують, рятують та захищають, надихають та просто є поруч. 

Запрошуємо Вас взяти участь у новому літературному альманасі «Я дякую тобі», присвяченому тим, кому ми багато чим завдячуємо, але рідко говоримо "Дякую": батькам, дітям, коханим, друзям, лікарям, вчителям, Батьківщині та Богу...
До альманаху запрошуються автори: поети та прозаїки. 

Мова робіт: українська або російська.
Умови: прозові та поетичні тексти мають розміщуватись на 3-х сторінках документу Microsoft Word формату А-5, (12 кегль, Times New Roman, одинарний міжрядковий інтервал). 

Термін подання творів: продовжено до 30 листопада 2017 року
Роботи подаються на попереднє узгодження у електронному вигляді, з повним ім'ям автора, його домашньою адресою, телефоном на електронну адресу літературного проекту dyakuyu@i.ua 
Альманах буде видано із залученням коштів авторів. Кожен автор переказує на платіжну картку Видавництва 170 гривень вступного внеску. Якщо автор бажає розмістити текст більше 3-х сторінок, здійснює доплату з розрахунку 30 гривень за кожну додаткову сторінку.

За участь у проекті, один примірник альманаху буде надіслано кожному автору Укрпоштою, коштом Видавництва. Якщо автор бажає отримати додаткові примірники, здійснює доплату, по 69 гривень за кожен додатковий примірник.

Сподіваємось на Вашу участь у спільному проекті.

З повагою, 
видавець, голова організаційного комітету, 
Лілія Стасюк.